skip to Main Content

S rychlou půjčkou Zaplo vyřešíte své finanční problémy lusknutím prstu. Zaplo je oblíbená mikropůjčka, o kterou žádají zaměstnanci, podnikatelé, maminky na mateřské, studenti, senioři i mnozí další. Počet zájemců o tuto výhodnou půjčku stále roste. Je to i tím, že finanční prostředky se dají čerpat neúčelově. To znamená, že je můžete použít na cokoliv. Dokládání účelu čerpání zbytečně zdržuje a činí tak půjčku neefektivní.

První půjčka zdarma od Zaplo.cz

Sjednejte si půjčku do výplaty od Zaplo.cz do částky až 12 500 Kč. Peníze získáte na účet už do 15 minut. Půjčku si sjednáte online ZDE.

Výhodná půjčka Zaplo

A jaké jsou tedy hlavní přednosti mikropůjčky Zaplo? Noví zájemci mají možnost získat půjčku zdarma. Pokud ji zvládnou splatit včas, nebude se jim účtovat žádný úrok ani poplatek. Takto si tedy půjčku snadno vyzkouší a příště již budou vědět, že nekupují zajíce v pytli. Jelikož se půjčka sjednává online, je její vyřízení opravdu velmi snadné a pohodlné. Jakmile se žádost o půjčku schválí, peníze se automaticky převedou na váš běžný účet. Zároveň vám přijde informační textová zpráva s tím, že proběhlo schválení půjčky a že ji můžete čerpat.

Půjčka až do 12 500 Kč

V jaké výši tedy můžete půjčku Zaplo čerpat? Výše rychlé půjčky sahá až k částce 12 500 Kč. Tu ale nezískáte hned napoprvé. Pro nové zájemce o úvěr je připravena částka do 5 000 Kč. Po úspěšném splacení bude váš limit navýšen na 7 000 Kč, poté na 10 000 Kč a po třetí výpůjčce již dosáhnete na plnou výši úvěru. Doba splatnosti činí standardně 1 až 30 dní. Ta se ale samozřejmě dá prodloužit. U Zaplo nemůžete čerpat více půjček najednou, tímto procesem tak musíte postupně projít.

Co musí splnit žadatelé o půjčku Zaplo

Uspět při žádosti o půjčku Zaplo není vůbec složité. Každý žadatel musí mít české občanství a dosáhnout věku 18 let. Dále je potřeba být bez dluhů a vlastnit bankovní účet. Třeba i vy jste vhodným žadatelem o půjčku Zaplo. Pokud máte hluboko do kapsy, nemůžeme vám doporučit nic jiného než tuto výhodnou půjčku vyzkoušet.

Více informací na www.zaplo.cz.

Back To Top