skip to Main Content

Půjčka na rekonstrukci bytu i domu

Připravili jsme pro vás užitečné informace k půjčkám na rekonstrukce bytů, které využije každý, kdo přestavuje či modernizuje svou domácnost. S výhodnou půjčkou, se kterou zafinancujete přestavbu, nové podlahy, okna, nábytek a další nezbytné vybavení, se už nemusíte bát o své každodenní výdaje. Bez problémů si je k půjčce totiž budete moci dovolit. Z jakých půjček na rekonstrukci tedy můžete vybírat? Jaké se vyplatí?

Půjčka zajištěná nemovitostí

Pokud se rozhodnete investovat peníze do své nemovitosti, není nic jednoduššího než svou budoucí půjčku touto nemovitostí zajistit. Snadno tak dosáhnete i na více finančních prostředků. Půjčku si budete moci pohodlně rozložit do více let a vaše měsíční splátky budou třeba i tak minimální, že je sotva postřehnete. Půjčky zajištěné nemovitostí neboli také hypoteční úvěry si samozřejmě můžete sjednat i online. Osobně musíte zajistit pouze odhad hodnoty vaší zástavy.

Půjčka bez zajištění

Jestliže vaše investice do nového bydlení nebude příliš vysoká, můžete zvážit i půjčku, kterou nemovitostí nezajistíte. Výhodou zde je, že pokud by se stalo a vy byste přestali splácet, nepřijdete o střechu nad hlavou. Úroková sazba takové půjčky se vám na první pohled může zdát vyšší. Je ale potřeba počítat i s tím, že peníze nebudete splácet tolik let – rozdíl jednotek a desítek let splácení může vygenerovat opravdu značnou sumu peněz.

Jak požádat o půjčku na rekonstrukci

Pokud vás zajímají půjčky na rekonstrukce bytů, prohlédněte si aktuální nabídku bank a finančních společností, ve které si jistě vyberete. Sjednání online nebo přes SMS je zde opravdu rychlé a velmi pohodlné. Připravte si případné dotazy a chtějte vědět vše, co vás na téma těchto půjček zajímá. Rekonstrukce se vám navíc může i výrazně prodražit. Určitě je tedy dobré, pokud lze půjčku v průběhu čerpání ještě navýšit.

Back To Top