skip to Main Content

Oblíbenou mikropůjčku od Půjčkomatu si můžete sjednat až do výše 20 000 Kč. Heslem této moderní půjčky jsou slova „flexibilita, rychlost a spolehlivost“. Flexibilita znamená, že se půjčka přizpůsobí vašim požadavkům a možnostem. S rychlostí se pojí okamžité schválení půjčky a vyplacení. Nesmíme zapomenout ani na spolehlivost, která vyjadřuje, že se jedná o férovou finanční společnost, u které se vyplatí sjednat si půjčku.

Půjčka pro nové zájemce do 8 000 Kč

Jestliže patříte mezi nové zájemce o půjčku, které zaujala právě půjčka od Půjčkomat, můžete zde získat až 4 900 Kč bez smlouvy. Minimální hranice pro půjčku je 500 Kč. Termín splatnosti by se měl pohybovat v rozmezí 5 až 31 dní. K tomu, abyste o půjčku mohli požádat, vám stačí dosáhnout věku 18 let. Samozřejmostí je také trvalý příjem a bezdlužnost vůči finanční společnosti Friedly Finance s.r.o., která je poskytovatelem této půjčky.

Výhody půjčky Půjčkomat

Tato půjčka je výhodná v mnoha aspektech. Její poskytovatel slibuje, že vám bude poskytnuta do 20 minut od podání žádosti. Během nich bude nejen schválena, ale rovněž vyplacena. Finanční společnost využívá několik účtu, ze kterých vám může finanční částku převést. Nabízí rovněž půjčky pro problémové klienty, například pro osoby s extrémně nízkým příjmem, pro studenty nebo seniory, co pobírají starobní důchod. Dokonce i s invalidním důchodem nebo s mateřskou dovolenou zde máte šanci uspět.

Jak se žádá o půjčku Půjčkomat

Stávající klienty společnosti jistě potěší, že mohou dosáhnout na částku až 20 000 Kč. Pokud by byla splatnost půjčky na 31 dní nedostatečná, dá se za poplatek prodloužit. Samotné žádosti o půjčku by měla předejít registrace. Jakmile se zaregistrujete, můžete pohodlně žádat a následně čekat, až vám budou peníze doručeny. Žádost o půjčku je dále komunikována telefonicky a e-mailem.

Více informací na www.pujckomat.cz.

Back To Top