skip to Main Content

Online Půjčka7 vyřeší vaše akutní finanční problémy. Potřebujete rychle získat peníze na své nezbytné výdaje? Hledáte půjčku před výplatou, která vám pomůže překlenout finančně náročnější období? Půjčka7 je tím pravým pro všechny pracující, studenty i seniory. Díky flexibilním podmínkám na ni dosáhne opravdu každý. Stačí se jen registrovat, vyplnit žádost, spolu s ní odeslat poplatek ve výši 1 Kč a následně počkat na schválení půjčky.

První půjčka zdarma od Půjčka7.cz

Až 5 000 Kč během pár minut si sjednáte u Půjčka7. Jednoduché vyřízení po internetu. Půjčku získáte ZDE.

Půjčka7 až do 5 000 Kč

Pro nové i stávající klienty finanční společnosti je určena půjčka ve výši až 5 000 Kč. Můžete požádat i o 1 000, 2 000, 3 000 nebo 4 000 Kč s dobou splatnosti na 7, 14, 21 nebo 28 dní. Půjčka je tedy velmi jednoduše nastavená. Půjčování po tisícikorunách a doba splatnosti po týdnech je pro mnoho žadatelů přehlednější. S Půjčkou7 hravě vyřešíte své finanční potíže, které vám nedají v noci spát. Ačkoliv 5 000 Kč může někomu připadat jako minimální částka, jedná se o obnos, který vám může pomoci z nepříjemných dluhů.

Kdo může požádat o půjčku

Finanční společnost Kontex Trade International, která je poskytovatelem Půjčky7, je ochotná půjčit téměř každému. Důležité je, abyste si uvědomili a dodržovali zásady bezpečného a zodpovědného půjčování peněz. Ideální je, když půjčku zvládnete splatit ve stanoveném termínu a nemusíte její splácení odkládat. Samozřejmě se splatnost dá prodloužit. To vás ale bude stát více a více peněz. Půjčka7 je změřená na občany ČR, kteří jsou minimálně ve věku 21 let. Jako žadatel nesmíte mít žádné dluhy, musíte vlastnit bankovní účet a být zaměstnaný.

Schválení Půjčky7

Schválení této revoluční mikropůjčky probíhá téměř okamžitě – již do 15 minut. Jakmile potvrdíte, že máte o půjčku opravdu zájem, platba bude odeslána na váš bankovní účet. Finanční společnost využívá několika účtů, takže si můžete být jisti, že vám částka spolehlivě dorazí nejdéle druhý pracovní den.

Více informací na www.pujcka7.cz.
.

Back To Top