skip to Main Content

Půjčka Zaimo je netradičním typem mikropůjčky, o kterou můžete požádat. Přinášíme vám aktuální informace o půjčce Zaimo, v rámci níž můžete získat až 25 000 Kč. Schválení půjčky je téměř okamžité, probíhá již do 15 minut od podání žádosti. V čem se půjčka odlišuje od ostatních finančních produktů? Proč se vyplatí využít půjčky Zaimo pro financování svých potřeb nebo potřeb lidí ve vašem okolí?

Více splátek u půjčky Zaimo

Půjčka Zaimo je typická tím, že se dá rozložit na více měsíčních splátek. Sami si zvolíte, kolik měsíčních splátek chcete hradit. Může být pouze 1 měsíční splátka. Stejně tak je oblíbená možnost s 12 pravidelnými splátkami. Částka, kterou si můžete vypůjčit, sahá až do výše 25 000 Kč a vztahuje se i na nové žadatele. Jestliže tedy máte hluboko do kapsy, využijte tohoto moderního neúčelového úvěru, se kterým hravě pokryjete své běžné výdaje.

Jak požádat o půjčku Zaimo

O půjčku Zaimo můžete požádat velmi jednoduše, a to prostřednictvím online formuláře, který vám je u půjčky k dispozici. Žádost je velmi jednoduchá a jistě ji tedy zvládne podat opravdu každý. Nejprve si zvolíte částku a počet měsíčních splátek. Půjčku Zaimo můžete splácet v průběhu celého roku. Taková splátka bude opravdu minimální a půjčka Zaimo by tak rozhodně neměla nijak výrazně zatížit váš rozpočet. O půjčku navíc můžete žádat nonstop. Převody peněz jsou okamžité, probíhají neustále, tedy i o víkendu můžete získat peníze, o které projevíte zájem.

Nonstop půjčka již za 15 minut

Z půjčky Zaimo můžete uhradit opravdu cokoliv, jelikož se jedná o neúčelovou půjčku. Vyžaduje převedení 1 Kč, která poslouží jako ověřovací poplatek pro číslo bankovního účtu. Tento minimální poplatek se u půjčky Zaimo využívá pouze z bezpečnostních důvodů. Jak to, že je možné, aby půjčka Zaimo byla tak rychle schválena? Nevyžaduje totiž žádné dokumenty ani potvrzení, které by žádost komplikovaly.

Více informací na www.zaimo.cz.

Back To Top