skip to Main Content

Sjednejte svou hypotéku online, ušetříte si tak mnoho zbytečných starostí. Zařízení hypotečního úvěru není ničím jednoduchým. Jedná se o úvěr, který pravděpodobně využijete na výstavbu nebo na koupi nemovitosti. Ačkoliv se dnes těší velké oblibě i takzvané americké hypotéky, které se využívají na neúčelové financování potřeb jiného charakteru. Hypotéku online si můžete zajistit jak u banky, tak i u nebankovní finanční společnosti.

Náš tip: Vypočítejte si nejlevnější a nejvýhodnější hypotéku online zde.
Hypotéka bez poplatku s úrokovou sazbou od 2,84 %.

Jak probíhá sjednání hypotéky online

S touto hypotékou budete mít opravdu jen minimum starostí. Sami si promyslíte, kolik peněz potřebujete půjčit a jak dlouho je chcete splácet. Splatností můžete výrazně ovlivnit výši svých měsíčních splátek. Jestliže tedy bude hypotéka sjednána na poměrně vysokou částku, ale rozložíte si ji do více let, možná zjistíte, že výše měsíční splátky je pro vás celkem příznivá. Čím déle ale budete hypoteční úvěr splácet, tím více samozřejmě odvedete na úrocích.

O hypotéku můžete požádat pomocí jednoduchého formuláře, ve kterém vyplníte vše důležité o své osobě. Následně se vám ozve hypoteční poradce, který s vámi dotáhne žádost o úvěr do zdárného konce. Jelikož se hypotéka zajišťuje nemovitostí, budete k ní potřebovat odhad hodnoty nemovitosti, kterou zastavujete. Dobré je vlastnit i výpis z katastru a další specifické dokumenty. Požadavky se liší v závislosti na poskytovateli půjčky.

Výhodné hypoteční úvěry

Výhodnost hypotečního úvěru není složité posoudit. Musíte vynaložit nějaké prostředky ještě před jeho schválením? Kolik činí vaše aktuální úroková sazba? Z odpovědí na tyto otázky můžete posoudit výhodnost vaší online hypotéky. Připočítejte si k ní však spoustu času, který s elektronickou žádostí o úvěr ušetříte. I když se musíte osobně dostavit k podpisu smlouvy (nebo vše vyřídit alespoň poštou), časová úspora je zde opravdu velmi výrazná.

Back To Top