Půjčka bez doložení příjmu

Půjčky bez doložení měsíčního příjmu se těší velké oblibě. Máte minimální příjmy a víte, že byste s žádostí o půjčku v bance neuspěli? Nemáte čas nebo nechcete kontaktovat svého zaměstnavatele kvůli vystavení potvrzení o vašem měsíčním platu? Pak je pro vás půjčka bez doložení příjmu ideálním řešením. Přečtěte si o výhodách těchto půjček, které ocení nejen pracující, ale také studenti, senioři nebo rodiče na mateřské dovolené.

Rychlá půjčka bez doložení příjmu

Půjčky bez doložení příjmu mimo jiné vynikají svým rychlým vyřízením. Jelikož není potřeba zajišťovat žádná speciální potvrzení, tak na schválení takové půjčky můžete čekat jen pár minut. Samozřejmě závisí i na částce, kterou si chcete vypůjčit. Rychle schválené jsou například mikropůjčky bez doložení měsíčního příjmu, které se pohybují do výše 20 000 Kč. U spotřebitelských úvěrů může schválení trvat o něco déle.

Jak nahradit potvrzení o příjmu

Půjčky, které vyžadují, abyste doložili svůj měsíční příjem, většinou pracují s potvrzením o výši příjmu, které vystaví váš zaměstnavatel. Některé finanční společnosti chtějí znát váš příjem, ale tento papír nevyžadují. V praxi jej pak dokáže nahradit třeba výpis z běžného účtu, daňové přiznání nebo třeba i čestné prohlášení. Záleží na konkrétních podmínkách půjčky, kterou si vyberete. Potvrzení o výši příjmu, pokud je potřeba, by mělo být aktuální, určitě za letošní nebo předchozí rok.

Online půjčka bez prokazování

Sjednejte si půjčku bez doložení příjmu online, ušetříte tak mnoho starostí a získáte i nějaký čas navíc. Online žádost je vhodná pro každého, komu vadí osobní vyřizování půjčky, co zabere mnoho hodin. S online půjčkou vše vyřídíte z domova, pokud by bylo potřeba něco podepsat, může vám to být zasláno poštou na vaši adresu. Některé finanční společnosti, které poskytují půjčky bez doložení příjmu, najímají obchodní zástupce, kteří doručují nezbytné smlouvy a také peníze.

Náš tip: Rychlou půjčku na cokoliv až do 10 000 Kč bez doložení příjmu získáte online zde.
Půjčku si může sjednat každý i s minimálními  příjmy.
Typy půjček

Půjčky bez registr a Solusu před výplatou

Sjednejte si rychlou půjčku od Zaplo.cz do částky 30 000 Kč. Peníze vám můžou být převedeny už do 15 minut od odeslání online žádosti. Nyní probíhá akce - První půjčka zdarma. Pro získání půjčky, pokračujte zde.

Rychlé půjčky
Půjčkomat.cz
Zaimo.cz
Půjčka7.cz
Zaplo.cz
Informace
Finanční slovník pojmů
Doporučujeme
Potřebujete peníze do výplaty? Finská půjčka vám pomůže ihned.
Rychlá půjčka bez registru i pro problémové klienty do 300 000 Kč zde.
Když máte hluboko do kapsy, je tu rychlá půjčka pro každého s online vyřízením.
Půjčka ihned na účet nabízí dlouhodobé půjčky bez doložení příjmu až do výše 750 000 Kč.
Rychlá finská půjčka ihned na účet s vyřízením do 10 minut.
Nabídka nebankovní půjčky online s nejnižším úrokem na trhu.