skip to Main Content

Půjčku můžete použít i na dovolenou

Půjčte si na dovolenou za výhodných podmínek. Rádi byste v létě vycestovali do hor nebo k moři? S našimi tipy na půjčku si jistě budete moci zajistit dovolenou ve vysněné lokalitě. Ne každý má velké úspory, které by mohl obětovat právě do ceny letenky nebo do ubytování na dovolené. Jestliže i tak chcete někam vyrazit se svou rodinou, s partnerem nebo s kamarády, půjčka na dovolenou je pro vás možná ideálním řešením.

Náš tip: Potřebujete si vypůjčit na dovolenou? Využijte bleskovou půjčku Zaimo a už do 15 minut vám budou převedeny peníze na váš účet. Půjčku si můžete sjednat až do výše 25 000 Kč se splatnosti až na 1 rok.

Výhody půjčky na dovolenou

Půjčka na dovolenou by měla být neúčelového charakteru. Přece jen, chcete ji používat na veškeré své výdaje a jistě nemáte v plánu dokládat její čerpání. Účelové půjčky jsou vhodnější na investice do domácnosti nebo na koupi nového automobilu, rozhodně ne na dovolené a výlety. Dobré je, pokud si půjčku můžete sjednat online nebo i přes SMS – tak ji pohodlně zařídíte klidně i tehdy, až už budete za hranicemi. Jelikož peníze nečerpáte účelově, můžete si půjčku navýšit, jestliže to podmínky umožňují.

Půjčka na dovolenou online nebo přes SMS

I pokud se chystáte třeba se svým partnerem, půjčku zajišťujete vy sami. S praktickým online formulářem ji zvládnete zajistit i pár dní před odjezdem. Rozhodněte se pro výplatu v hotovosti nebo pro převod na bankovní účet, který jistě představuje spolehlivější řešení. V případě textové zprávy dobře zkontrolujte její formát. Vyplatí se žádat i u finanční společnosti, kde jste již s půjčkou dříve pochodili. Po prvním vypůjčení se stáváte věrnými zákazníky s vyšší bonitou a na další půjčku snadněji dosáhnete.

10 000, 20 000 nebo 30 000 Kč

Půjčku na dovolenou si můžete sjednat v libovolné výši. Potřebujete ji jen jako doplatek k naspořené částce nebo jí chcete pokrýt veškeré své výdaje? Stanovte si reálný rozpočet a podle něj si půjčte. Počítejte s tím, že dovolená se spíše prodraží, než aby vám nějaké peníze zbyly. Požádejte o půjčku už teď – s předstihem a nenechte si zkomplikovat svůj vytoužený a zasloužený odpočinek.

Back To Top